Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Bylo jasné, že pokud tento zápas prohrajeme, klesneme na poslední místo o bod právě za dnešního soupeře Českou Bělou. Takže, jak já skromě říkám, se jednalo o zápas o poslední místo na světě. V tomto zápase nám opět bohužel chyběl golman a tak šel do brány hráč z pole Lacina. Jak se ukázalo, tak to byl jeden z klíčových faktorů zápasu.

     Zápas jsme začali lépe. Zaslouženě jsme šli po penaltovém zákroku na Honzu Čepla do vedení. Proměnil stejně jako o den dříve za áčko Pavel Čejka. Soupeř vyrovnal po přímém kopu z naší levé strany. Na zadní tyči se ocitl zcela osamocený domácí hráč a z velkého úhlu překonal Lacinu. Stejně jako o den předtím i tentokrát dal náš druhý gól opět Čejka, tentokrát nádherně z přímého kopu ze třiceti metrů trefil šibenici, střela se ještě otřela o tyč. Přestože to bylo z takové dálky, tak prakticky nechytatelné. Jen houšť. Bohužel po dalším přímém kopu z naší levé strany Česká Bělá opět vyrovnala. Lacina chtěl míč chytat, ale bohužel mu vypadl z rukou. Domácí hráči už neměli problém jej dopravit do odkryté brány. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2 a nutno říci, že nezaslouženém. V první půli jsme měli výrazně více ze hry i více šancí než domácí. Bohužel oni vytěžili z minima maximum a my své další šance už neproměnili.

     Při remíze bychom ještě na poslední místo neklesli a tak jsme ve druhé půli chtěli výsledek minimálně udržet. Zhruba po deseti minutách musel ze hřiště odstoupit špílmachr Čejka a když se pět minut na to po surovém zákroku zranil Honza Čepl, už jsme neměli koho na střídání a tak jsme museli dobrou půlhodinu dohrávat o deseti. Toho také Bělá náramně využila. Od té doby si vytvořila obrovský tlak, dvakrát orazítkovala z velkého úhlu z naší levé strany břevno a z jedné skrumáže se jim podařilo hlavou vstřelit kýžený vítězný gól. Nutno říci, že to byl gól chytatelný a brankář by si s ním měl poradit. Bohužel brankáře jsme pro tento zápas neměli a tak si nemůžeme stěžovat. I přesto jsme však mohli vyrovnat. Přímý kop Zadiny golman vyrazil pouze před sebe, nejdříve se k němu dostal střídající Ondra Čepl, ale z malého vápna dokázal neskutečně minout bránu, ve které bezmocně ležel golman.

 

Sestava: Lacina - Voda, Dubský, Čermák, Běloušek - Tvrdík, Pavlík M., Čejka P (Čepl O.), Zadina - Čejka K, Čepl J.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

spartan, 10. 6. 2010 15:34

Bělá je holt Bělá :-)))

brankář

Bimbo, 10. 6. 2010 10:56

No kéž by to bylo tak jednoduchý...

brankář

hjk, 9. 6. 2010 22:22

opět neschopnost sehnat brankáře,to není poprvé , ať je to áčko nebo béčko(když nemůže jeden tak má naklusat druhý)