Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havlíčkova Borová B - Keřkov 0:0

11. 5. 2015

 

     Na osmý jarní zápas nastoupil už čtvrtý brankář, tentokrát Roman Dubský a během zápasu se moc nezapotil. Bohužel jsme postrádali útočníka Adama Kunce a také Honzu Půžu. Troufnu si tvrdit, že kdybychom měli alespoň jednoho z nich, že bychom v Borové vyhráli. Ale na kdyby se nehraje a i tak jsme měli postavené mužstvo, které mělo v sobotu vyhrát. A to hlavně také proto, že domácí rezerva nastoupila asi v nejslabším složení, co proti nám kdy nastoupila. Bez jediné posily z A týmu a také nejlepší hráč béčka Antl nemohl hrát neboť dostal v předchozím zápase červenou.

 

     Myslím, že jsme měli herní převahu po celý zápas a ze začátku první půle byli dost aktivní. Střílel jsem tam já, Barák, Petr Pavlík i Svoboda, bohužel však nic dokonce ani netrefilo bránu. Velké problémy dělal domácím aktivní Jeřábek. Žádná vyloženě gólová šance ale v první půli nebyla k vidění ani na jedné straně, domácí hrozili především ze standardek, protože výšková převaha tam opět byla.

 

     Ve druhé půli už jsme si vypracovali větší šance, po mém vysunutí šel v podstatě sám na brankáře Jeřábek, ale balon si ukopl a vyběhnuvší golman mu jej ukořistil. Kapitán Pavlík potom vytvořil dvě výborné šance, nejdříve pro Novotného, který ale místo zpracování a připravení si balonu zakončoval z velmi krkolomné pozice levačkou a bránu netrefil a chvíli před koncem ještě obloučkem vysunul Jeřábka, jenž byl trochu z úhlu asi deset metrů před bránou zcela sám, ale to zakončení bylo opravdu špatné. Z takové blízkosti, takového času a lehoučký oblouček, který ani netrefil branku. Další velké šance ještě spálili Svoboda, který se dostal k balonu po špatné malé domů od domácích beků, ale zakončil lehkou placírkou a téměř do golmana a také Šuška, jenž si naběhl za obranu na dlouhý pas od našich obránců a bohužel do balonu málo trknul, aby mu nějak změnil směr. Borovští měli za celý zápas velmi nebezpečnou situaci jedinou po rohovém kopu, kdy se dostal útočník k odraženému balonu a trefil jen pár centimetrů vedle tyče.

 

     V tomto zápase jsme měli navrch - ne nijak dramaticky, ale mírně určitě ano, ale bohužel nám chybí hlavně klid v zakončení. Oba útočníci Svoboda i Jeřábek zahráli dobře a těch zakončení měli spoustu, ale snad žádné nebylo připravené do klidu a s dobrou koncovkou, bohužel jsme ve svých šancích extrémně zbrklí a proto nemůžeme dát branku a potažmo vyhrát.

 

     Nicméně střelu zápasu volím od Jakuba Svobody, kdy to bylo ze šance, kterou jsem do výčtu nezahrnul. Těsně před koncem zápasu prošel od lajny do středu a střílel za vápnem a střela šla jenom těsně vedle, zhruba nějakého půl metru. Je to smutné, ale byla to nejlepší střela za celý zápas, protože vážnější zákrok jinak domácí golman neměl. Hvězda dne Petr Pavlík, protože toho opět neskutečně moc odběhal a také měl velmi přesné přihrávky, ze kterých byly i dvě jasné gólové šance.

 

Sestava:

Dubský R. - Běloušek, Dubský M., Pavlík P., Wasserbauer - Barák (Jeřábek J.), Pavlík M. (Novotný), Zvolánek, Čejka (Šuška) - Jeřábek, Svoboda


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář