Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hněvkovice - Keřkov 3:0 (1:0)

31. 3. 2015

     Předně se musím omluvit, že jsem nenapsal to slibované podzimní hodnocení, tak nějak jsem ani nevěděl moc co psát. Původně jsem myslel, že po těch Hněvkovicích sem raši ani nic dávat nebudu, protože vám řeknu upřímně, že jsem na to ani trochu neměl náladu. Nakonec po dvoudenním odstupu už to malinko odeznělo.

     Do jara jsme šli určitě z dobré zimní přípravy, takovou zimní přípravu v Keřkově nepamatuji, makalo se na fyzičce, hlavně v tělocvičně a byla tam i výborná účast, což mě překvapilo. Uvidíme jak se to promítne do jarní části sezony, tento zápas se tak nějak vymykal, po něm bych ještě nic nehodnotil.

     Bohužel nám odjela do Francie na celé jaro největší opora týmu podzimní části, kterou byl Martin Matějka. Za 13 zápasů obdržet 8 branek, to byl skvělý výsledek. Hodně tomu přispěl také fakt, že si na obranu celý zápas mluvil a celou obranou hru z branky dirigoval. Toto bohuže nenahradíme nikým v žádném případě. Jinak se do branky chystá opět Roman Dubský, který ale pro tento úvodní duel bohužel nebyl k dispozici a chytal tak brankář béčka Pepa Zvolánek.

     K zápasu asi jenom v krátkosti. Hned po pár minutách se po chytrém uvolnění Kunce řítil trochu z boku sám na brankáře Martin Pavlík, bohužel jeho střela neměla ani přesnost ani razanci a skončila mimo. Potom po takovém zbytečném faulu na půlce kopali domácí přímák, kdy to stoper přehnal s nákopem na své spoluhráče a balon zapadl až pod břevno, neboť Pepa si na balon vyběhl už dopředu a samozřejmě se nedokázal vrátit na čáru. Byl z toho tak naprosto zbytečný, hloupý a potupný gól z půlky. Hned asi pět minut na to si Adam Kunc narazil na vápně a po jasném faulu od brankáře jsme kopali penaltu. Tu Vojta Jeřábek bohužel poslal pánubohu do nebes. Víc toho v první půli asi nebylo, my jsme končili většinou na vápně a domácí stříleli z dálky a to většinou nepřesně.

     Po čtvrt hodině druhé půle po našem nedorozumnění ve středu pole poslali hněvkovičtí balon na krajního záložníka, který se snažil ze strany centrovat. Centr mu bohužel nevyšel jak by chtěl a letěl přímo na bránu. Náš brankář bohužel opět šel již dopředu na centr, který jej opět zaskočil - stejná chyba jako při prvním gólu. Potom jsem šel já sám na brankáře, kterého jsem chtěl obstřelit, ale bohužel jsem obstřelil i branku. Neujali si ani tři slibné přímé kopy ze střední vzdálenosti, kdy především Adam Kunc byl hodně nebezpečný. A tak domácí uzavřeli skóre střelou z dálky, která šla doprostřed a Pepa Zvolánek si jí bohužel srazil do vlastní sítě.

     Jistě že to není jenom o brankářovi, protože bez gólu se stejně nedá vyhrát, ale ten první gól bývá dost často rozhodující, Hněvkovice potom trochu zalezli a velmi šikovně nakopávali balony na rychlého Šťastného vepředu, který byl díky tomu většinou potom 1 na 1. Větší šanci sice neměl, ale už se domácí mohli soustředit na obranu, kde to bylo hodně zhuštěné a ještě nás také hodně pokopali. Nutno říct, že rozhodčí pískal dobře a měli jsme hodně přímáků, bohužel se však žádný neujal.

     Ještě ztratím slovo o Pepíkovi v brance, on určitě není tak špatný brankář jako nám v neděli ukázal. Je to u něj bohužel ale o hlavě. O tréninku či za béčko dokáže zachytat perfektně, ale jak jede s námi, tak už dopředu ví, že nám to prohraje, že nic nechytne a že to vlastně vůbec neumí. Bohužel kdyby byl hlavou v klidu a třeba na začátku ukázal dva dobré zákroky, asi by takové branky nepustil. Ale stalo se, musíme tento zápas hodit za hlavu a soustředit se na další. Herně to žádný propadák nebyl, takže je potřeba jít dál.

     Hvězda dne jako téměř vždy Adam Kunc, který udělal penaltu a vlastně i ty další dvě naše nejlepší šance a také toho spoustu vybojoval. Střela dne také on za neskutečnou pumelici z přímého kopu těsně před koncem, kterou brankář nevěděl čím má chytat, ale nohou nakonec vyrazil.

     Tady si můžete počíst další články k zápasu:

http://www.tjhnevkovice.banda.cz/

http://www.fotbalunas.cz/2015/03/vaneckovy-smolovy-uz-maji-naskok/

 

 

Sestava:

Zvolánek J. - Wasserbauer, Dubský, Pavlík P., Běloušek - Svoboda, Pavlík M. (Šuška), Zvolánek, Čejka (Kunc F.) - Kunc A., Jeřábek (Novotný)


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář