Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení celé sezony

13. 7. 2009

     Dostal jsem hodnocení celé sezony od hrajícího trenéra Míry Dubského. Tak vám ho tu v neupravené verzi přináším. Jenom dodám, že ty zápasy, ke kterým se vyjadřuje jednotlivě jsou podzimní zápasy. Jarní tu všechny najdete ode mne.


Bimbo

 

     Loňská sezóna začala letní přípravou, která vyvrcholila pohárovými zápasy, kde se došlo až do finále a škoda neproměněných šancí v prvním poločase. Mohlo to dopadnout ještě o něco lépe. V těchto pohárových zápasech jsme si zřejmě vybrali (nasazení, bojovnost, vůli po dobrém výsledku). Zranil se nám také P. Pavlík, jehož takzvanou černou práci v mužstvu těžko někdo nahradí. Do soutěže přibyla další zranění plus trest (P. Šrámek). Sestava se musela předělávat.

     Krátce k zápasům:

Staré Ransko - první poločas hra dobrá, ale v té době mělo Ransko Dvořáka, který vlastně sám rozhodl zápas. (Ransko - Keřkov 5:0)

Ždírec - dobře rozehraný zápas. Vedení by nemělo skončit prohrou. Maximálně remízou. (Keřkov - Ždírec B 3:4)

Veselý Žďár - po poločase mělo být rozhodnuto v náš prospěch. (Veselý Žďár - Keřkov 2:0)

Ledeč - neuhlídali jsme začátek zápasu a bylo rozhodnuto. (Ledeč B - Keřkov 6:4)

Přibyslav - ani v derby se mužstvo nevyhecuje (kde jsou ty časy). (Keřkov - Přibyslav B 0:2)

Lučice - zasloužená prohra. (Lučice - Keřkov 3:0)

Leština - velmi silný soupeř. (Keřkov - Leština 1:5)

Světlá - sestava už silně kombinovaná. (Světlá B - Keřkov 5:1)

Sobíňov - dobře rozehraný zápas. Hosté v druhé půli přidali a zápas otočili. (Keřkov - Sobíňov 2:3)

Havlíčkův Brod - nedostat branku, tak remízový zápas. (Havl. Brod B - Keřkov 2:0)

Mírovka - vedení 3:0 a 4:2 nestačilo na výhru. (Keřkov - Mírovka 4:4)

Lipnice - zasloužená prohra. (Lipnice - Keřkov 4:0)

Dolní Město - dobře rozehraný zápas, ale opět prohra. (Keřkov - Dolní Město 3:5)

     Po podzimu mohlo býr reálně 8 bodů. Do jara se nastupovalo s tím pokusit se udělat nějaké body a zachránit se. Většina zápasů byla rozehrána dobře, šlo o to vstřelit branku. Branka nepadla, my inkasovali a bylo po zápase.

     V zápasech se podcenilo mnoho situací (aut soupeře, přikrytí hráče, vracení hráčů, jednoduchost hry). Jarní sestava se kombinovala každý zápas, doplňovala se hráči z B-týmu. Snaha byla, ale málokdy jsme slyšeli po zápase od hráčů, že jsou unavení a nemůžou. Také přístup k tréninkům byl špatný.

     Okresní přebor se celkově zkvalitnil, ale i přesto jsme mohli na jaře bodovat dříve než v Dolním Městě. (Jaro reálně 12 bodů.) Pro Keřkov není tragédie, že se spadlo - pořád je tu dost lidí, zdravé jádro lidí, kteří pro fotbal dělají a chtějí dělat hodně. V létě by měla začít příprava (začala) a je na každém, kdo má zájem se zapojit do přípravy. V létě je příprava kratší plus pohár. Myslím si, že každý máme doma různé práce, povinnosti, ale na sport by si kadždý, kdo ho má opravdu rád, měl najít čas.


Míra Dubský

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář