Jdi na obsah Jdi na menu
 


jaro

21. 3. 2010

     Omlouvám se, že sem dlouho nic nenapsal. Tak nějak na to přes zimu nebyla chuť ani čas. Daly se sem dát nějaké statistiky nebo tak něco, ale prostě se mi do toho nechtělo. Určitě opět počítejte s pozápasovýma reportama. S tim, že letos je trošku ovtipnim a budu vyhlašovat na konci vždycky něco jako borce na konec. Spíš to bude hvězda zápasu. (v pozitivním ale klidně i negativním slova smyslu) A možná střelu dne či tak něco. Podle okolností. Ještě sám nevím.

     O víkendu už by měla začít jarní část sezony. Ještě není stoprocentně jisté, zda nebude první kolo odloženo. Mělo by se o tom rozhodnout ve středu, samozřejmě bych vám to oznámil. Béčko hraje v sobotu doma s Malčí, ve které vloni 3:0 vyhrálo a áčko jede v neděli do Vísky, kterou na podzim také zdolalo a to 4:2. Kdyby se výsledky opakovaly, jistě by se nikdo nezlobil. Rozpis už i tady na stránkách máte nový. Áčko je po podzimu osmé, viz zde. Béčko je jedenácté, viz zde.

     Ještě vám povím o změně v týmu. Na jaře nebude hrát Petr Machů, který v současné době žije v Německu a opět, asi tak po osmnáctý, se vrací Komín, teda Pavel Čejka. Přátelák jsme žádný neodehráli, nebylo prakticky kde, protože počasí neumožňovalo hrát na přírodní trávě a umělky jsou a byly neustále obsazené. Pouze zítra (22.3.) je přáteláček v Brodě se Šmolovami. To je asi tak všechno. Doufám, že na fotbaly budete v hojném počtu chodit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář