Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keřkov - Lípa B 4:0 (0:0)

1. 9. 2014

O tomto zápase vám toho bohužel moc nenapíši, jelikož jsem nebyl přítomen a užíval jsem si moravského vína...

 

Co vám říct můžu je to, že problémy se sestavou byly tentokrát i na nás až příliš velké. Považte, chyběl brankář Matějka, stoper Dubský a ve středu zálohy já i Honza Půža. To máte celou důležitou osu mužstva. Aby toho nebylo málo, tak hned v sedmé minutě se zranila jedna z opor zadních řad, bek Dobrovolný. Všechny tyto díry se ale i tak podařilo nějakým způsobem zacelit a hráči, kteří nastoupili se snažili na maximum, aby to na výkonu nebylo poznat. Na pozici stopera se posunul útočník Háněl, díky čemuž se vysunul dopředu Jeřábek a střídající Šuška zaujal místo na pravé záloze.

 

První poločas nabídl pouze dvě šance domácích, jedna skončila na tyči, jednou nenaložil ideálně s přihrávkou pod sebe ze strany Kunc. Hosté toho ve finální fázi v první půli příliš nepředvedli a tak zaskakující golman Dubský nemusel řešit nic složitého.

 

O přestávce se strhnul obrovský liják, ale hřiště bylo naštěstí i nadále pro hru způsobilé. Ve druhé půli už se dělo více než v té první. První branku vstřelil Wasserbauer po rohovém kopu, potom se prosadil dvakrát útočník Jeřábek a kanonádu završil ještě z penalty druhou brankou Wasserbauer.

Údajně však rozhodčí poškodil hosty při jedné brejkové situaci, kdy neodpískal faul stopera Háněla (netuším za jakého to bylo stavu) a jeden z lipských hráčů dostal za nemístné protesty červenou kartu. To se však na této úrovni stává, my bychom mohli vypravovat (a asi každý tým).

 

Lípě vychytal ještě dvě obrovské šance zhruba z vápna Roman Dubský, jednou vytáhl velmi povvedenou střelu na břevno a také si poradil s nebezpečným přímým kopem.

 

Hvězdu zápasu prý mám vyhlásit beka Wasserbauera, který z té stabilní obranné trojice nakonec hrál jediný a k perfektní defenzivní práci přidal ještě dvě branky.

Střela dne dnes nebude, jak dával Vojta Jeřábků góly vůbec netuším, takže to ani nevyhlásím.

 

Výsledek je to perfektní, kord proti soupeři, který spadl z okresního přeboru a určiitě bude v soutěži patřit mezi vrchní polovinu mužstev. Také jsme se díky této výhře opět vrátili na první místo, které jsme zaujali po dvou kolech.

Příští týden však zajíždíme na půdu Leštinské rezervy, která si v posledních zápasech pořádně zastřílela a to pokaždé na hřišti velmi těžkého soupeře. Konkrétně vyhrála 6:1 v České Bělé a 6:2 v Sobíňově. Tyto výsledky by pro nás tak měli být alarmem, abychom do Leštiny jeli s pokorou a odbojovat zápas na 100 %.

 

 

Sestava: Dubský R. - Dobrovolný (Šuška), Krátký (Jeřábek J.), Pavlík P., Wasserbauer - Čejka, Pavlík M., Svoboda, Jeřábek V. (Kunc F.) - Háněl, Kunc A.

 


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář