Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keřkov - Mírovka B 3:0 kontumačně

18. 5. 2015

 

     Bohužel Mírovka nedorazila. Podepsalo se asi hned několik aspektů - v Mírovce byla hasičská soutěž, áčkaři se jim na to asi vyprdli a ještě se hrálo v tu dobu semifinále v hokeji proti Kanadě. Je to škoda, bylo hezké počasí, my bychom si určitě zahráli rádi. I když kdo ví, jestli bychom vůbec dali branku - viz. poslední zápas v Borové.

 

     No nic, když mám možnost, tak trošku zauvažuju nad sezonou - do konce zbývá zatím ještě pět kol a Šmolovy nevypadají, že by nějak začali ztrácet, na jaře měli zatím pouze jediný výpadek bodů!! a to v České Bělé, ale dle ohlasů to byl takový ten zápas blbec, kdy vám nepřijedou čtyři lidi a ještě pak nedáváte loženky. Ale mají nakonec docela těžký los a mohou ještě nějaké body poztrácet, protože v Sobíňově, doma s Dolním Městem, Leštinou a Chotěboří C, při žádném z těchto zápasů neočekávám, že by dali kanonádu jako dávají doteď, takže ještě to ztracené není. Plus samozřejmě zápas u nás. Musíme ale však vyhrávat své zápasy, abychom nad něčím takovým mohli uvažovat.

 

     Myslím si, že druhé místo nám už nikdo nesebere, na Leštinu 9 bodů pět kol před koncem a z toho Leština hraje třikrát venku celkem těžké zápasy. Počítám, že minimálně jednou určitě prohrají a my z těch pěti zápasů také určitě jednu výhru uděláme, takže druhé místo beru už jako samozřejmost - tady se nám tedy skrz postup naskytuje ještě pohled na 1.B. třídu.

Lučice čtyři kola před koncem ztrácí na Budíkov 6 bodů. Ale. Budíkov má doma zápas pouze teď o víkendu s Černovicemi, které mimochodem dali v posledním zápase Tisu 7:0, potom dva těžké venkovní zápasy a doma zápas s Lučicí. Zato Lučice má doma relativně dva lehké zápasy, zmiňovaný zápas v Budíkově a pak také v Chotěboři, kde samozřejmě body neudělají. Nicméně to určitě ještě rozhodnuté není. Bude podle mého asi hodně záležet na takovém tom zákulisí - co jsem slyšel tak Budíkov má předsedu s dlouhými prsty, takže jim rozhodčí mohou trochu pomoct, navíc nevím jaké jsou tam na Pelhřimovsku vztahy - Černovice, případně i Kostelec jim to třeba mohoou pustit a nebo naopak se nemusí mít rádi a mohou na ně být namotivovaní. I toto bude v bétřídě hrát roli a potažmo tedy se to týká naší situace.

 

     Nechme se tedy překvapit, stát se může ledacos, my se budeme snažit vyhrát všechny zbývající zápasy a udělat náš vlastní bodový rekord - příště vám řeknu kolik to je, vyžádám si to od vrchního análisty pana Háněla.

 

     Kdo jste si ještě nevšimli, tak už se můžete přihlašovat na turnaj, viz. pozvánka v malé kopané nahoře v menu.

 

     A abych nezapomněl, tak hvězdou neodehraného zápasu je Pavel Čejka, protože toho v hospodě vypil suverénně nejvíc.


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář