Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keřkov - Pohled B 8:0 (4:0)

1. 10. 2015

 

     Pohled k nám přijel v sobotu a měl v nohách páteční zápas v Sobíňově, který 3:1 vyhrál. Nevím proč to měli takhle blbě odložené a je to jejich problém, ale určitě na pohledské rezervě byl zápas sehraný o den dříve znát. Navíc si vezli výhru, takže z těchto dvou venkovních zápasů už určitě měli splněno více než se očekávalo. Díky marodce pohledského áčka se muselo několik kluků, kteří u nás hráli ještě šetřit na druhý den do Pelhřimova. My jsme se naopak celý týden na zápas těšili a i proto to dopadlo jak to dopadlo.

 

     Udělám ten report dnes trochu jiný, nejdřív shrnu trochu celý zápas a až pak se podívám na jednotlivé góly. Do první inkasované branky Pohled ještě jakš takš odolával, i když my jsme měli tlak hned od začátku. Jak se nám ale podařilo vstřelit první dva slepené góly, tak bylo víceméně po zápase. Hosté už věděli, že si žádný bodový zisk neodvezou a i když se snažili zahrát si fotbal, tak například důrazem a běhavostí jsme byli úplně někde jinde než oni. Olda měl zákrok snad jen v první půli, kdy z nějakých 30 metrů z přímáku šla střela do šibenice, ale jelikož letěla dlouho, tak bezpečně chytal. Ve druhé půli se pak jednou dostal do vápna náš bývalý hráč Žeguc, ale nějak zapomněl vystřelit, a víc toho Pohled opravdu neměl. I proto, že o půli vystřídal asi nejnebezpečnějšího hráče Vence, kterého ale Wasserbauer se Sobotkou uhlídali.

 

     Naopak my jsme určitě spoustu šancí zahodili. Ať už Čejka, já, oba Pavlíci a nebo Svoboda. Ve druhé půli nějaké šance navíc ještě zahodil i Adam Kunc a jeho stříající bratr Filip když jsme šli asi čtyři na jednoho předvedl něco co nebylo ani střela ani přihrávka. Určitě mohl výsledek skončit dvouciferně, ale to už bychom chtěli moc. A navíc je naše světelná tabule stejně pouze do devítky.

 

Nyní už tedy k těm gólům:

 

1. Na levé straně jsem ve vápně zamotal dva pohledské a poslal centr před bránu, který se sice moc nepovedl, ale stejně tak se nepovedl jednomu z hostujících beků odkop a namazal přímo Adamovi, který jenom špičkou píchnul balon na bránu. Tady neměl čisté svědomí golman, protože tahle střela určitě byla chytatelná.

2. Tato akce šla z druhé strany, Čejka hezky loboval přes obránce Adamovi do běhu, který překonal vyběhnutého golmana a zároveň od něj ještě dostal naloženo. Situaci mohl zachránit dobíhající stoper, ale balon už nezvládl odkopnout a poslal jej do vlastní brány.

3. Tady už si nevzpomínám, jak se ve vápně Adam dostal k balonu, ale potáhl si jej až dovnitř vápna a levačkou obstřelil lehce vyběhnutého golmana na zadní tyč.

4. Pohled velmi lehounce ztrácí balon, ke kterému se dostal Martin Pavlík a namazal jej Adamovi, který stál na velkém vápně nikým nekrytý a na krásnou střelu po zemi k levé tyči měl spoustu času.

5. Jsme už ve druhé půli, Barák háže dlouhý aut, Adam vyhrává hlavičkový souboj a jeho střelu hlavou golman vyrazí zpět k němu na nohu, což už pro něj bylo lehké propálit.

6. Oba naši útočníci vykombinovali soupeřovu obranu a Kuba Svoboda, proti kterému vyběhne golman, dává Adamovi před prázdnou bránu, kterému jenom stačí nastavit nohu. Dva čisté hatricky za sebou pro Adama dokonány.

7. Tady se konečně prosadil i někdo jiný, ale Adam zde má asistenci. Po mém dlouhém autu šel do souboje s golmanem, který sice byl u balonu včas, ale jelikož byl Adam hodně vysoko, tak mu balon naboxoval pouze do hlavy. Ten se pak odrazil k Čejkovi, jenž dával do prázdné.

8. Pohledští zadáci předvedli malou domů, která se spíše podobala střele a tak než Vašíček balon zkrotil, už jej naše útočná hvězda doklepávala do prázdné brány.

 

     Pohled byl celkově takový odevzdaný, vůbec neběhal, nedokázal se vyrovnat s naší dobrou hrou. Výsledek je pro pohledské krutý, ale asi to odpovídá dění na hřišti. Tyto domácí body se však už musí konečně potvrdit i výhrou venku, máme nyní venkovní sérii tří remíz, což je až příliš ztrát, takže v sobotu v Malči nemůžeme brát nic jiného než tři body.

 

     Přemýšlím koho zvolit jako hvězdu zápasu, ale asi to dám tentokrát Adamovi Kuncovi, přeci jenom nějakou branku v tomto zápase vstřelil, tak si to zaslouží. Jako střelu dne vybírám čtvrtý gól, tedy střelu z vápna krásně umístěnou k tyči a teď se podržte, ale její autor je Adam Kunc. Dal jsem si v tomto článku vyhledávat Adamovo jméno a doteď mi to našlo 12 výsledků, tak se omlouvám za opakování, ale v tomto reportu to jinak nešlo :)

 

Góly: 24. Kunc (Zvolánek), 28. Kunc (Čejka), 40. Kunc (?), 42. Kunc (Pavlík M.), 53. Kunc (Barák), 60. Kunc (Svoboda), 62. Čejka (Kunc), 66. Kunc (nikdo)

 

 

Sestava: Uhlíř - Wasserbauer (46. Zadina), Dubský, Pavlík P., Sobotka - Zvolánek, Pavlík M., Šrámek (46. Barák), Čejka - Kunc A., Svoboda (66. Kunc F.)

 


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář