Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lípa B - Keřkov 0:0

14. 4. 2015

     Bohužel jsme do Lípy opět neodcestovali zcela kompletní. Sice na jeden ze tří jarních zápasů, které má naplánované, přijel brankář Martin Matějka (příští týden pochopíte, proč píšu i křestní jméno), ale bohužel chyběl Honza Půža, který by nám v tomto zápase určitě směrem dopředu hodně pomohl. S ním ale asi také moc na jaře počítat nemůžeme.

 

     V Lípě se to téměř nejdůležitější uděje hned na začátku ještě před výkopem, a to při losu. Los náš kapitán vyhrál a tak jsme první půli začali do kopce. Prvních pár minut si myslím, že jsme byli lehce aktivnější, ale byla to opravdu jenom chvilka, potom po zbytek úvodního dějství převzali iniciativu domácí, kteří vyprodukovali tři jakštakš nebezpečné situace. Nejprve utekl po lajně Bouchner a dal ideálně na vápno svému kolegovi z útoku, kterému však balon při zakončení poskočil a potom měl opět Bouchner dvě nebezpečné střely hlavou, jedna šla vedle, na druhou musel Matějka hodně couvat na čáru, aby jej nepřelobovala.

 

     My jsme v prní půli měli dva náznaky po dlouhých balonech, které si vždy našel Adam Kunc, ale dvakrát mu k zakončení chyběl krok, také jsme měli celkem dost standardek, ale s těmi bohužel neumíme dobře naložit už vůbec.

 

     Ve druhé půli jsme hráli z kopce my a tak se hrálo v naprosté většině času na domácí polovině. Těm už potom i docházely síly, ale nutno říci, že obranu měli postavenou velmi dobře a do žádných nebezpečných situací nás nepouštěli. A když už jsme se ocitli s balonem sami na vápně či před vápnem, tak jsme to většinou překombinovali. Z vápna stříleli ze slibných pozic pouze Čejka, který ale volej vysoko přestřelil a P. Pavlík, který naopak nedal balonu levou nohou žádnou razanci. Z veliké dálky pak zkoušel štěstí Jeřábek, jehož střela prosvištěla kolem šibenice, ale tady by brankář asi stejně zakročil, protože to letělo hodně dlouho a balon kontroloval.

 

     Myslím si, že remíza je zasloužená a to i přesto, že domácí ve svém poločase, kdy hráli z kopce, vytěžili šance o malinko lepší než my, ale nebyly to žádné loženky.

 

     Střelu dne musím zvolit od Vojty Jeřábka, který se na začátku druhé půle nerozpakoval a napružil bombu z velké dálky. Jak už jsem psal, brankář by si nejspíše stejně poradil, ale i tak to od nás bylo to nejlepší, co směrem na bránu letělo. Jako hvězdu dne vybírám Zbyňka Baráka, který nastoupil po dlouhé době a odehrál na levé obraně velmi solidní zápas směrem dozadu a také podporoval i útok, což u našich obránců jinak vidíme jen velmi málo.

 

     Šmolovy opět vyhráli a tak je naše ztráta už pět bodů. Uvidíme, zatím to ještě nevzdáváme, teď je potřeba vyhrát pár zápasů a poté se uvidí. Nutno říci, že jsme ztratili na půdě třetího a čtvrtého týmu v tabulce a určitě jsme herně nebyli ani jednou přehráni, takže zatím není na místě ztrácet hlavu a pokusíme se vyhrát co nejvíce zápasů to půjde. Bohužel nám momentálně hodně vázne kombinace a někteří nemají takovou formu jako měli na pozdim.

 

 

Sestava:

M. Matějka - Barák, Dubský, P. Pavlík, Krátký (Wasserbauer) - Čejka, Zvolánek, Svoboda, M. Pavlík (Šuška) - A. Kunc, Jeřábek (F. Kunc)

 


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jarcek na scénu

Záďa, 15. 4. 2015 14:58

Vypadá to na Jarckův comeback do brány.

Re: Jarcek na scénu

# 1, 3. 5. 2015 16:22

To by se ti líbilo, co? Hlavně ve sprše. Teď má zase možnost až odjedu. Může ukázat svoje kvality. :)