Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postřehy z posledního utkání

19. 5. 2009

Jak už bylo napsané v článku k poslednímu zápasu áčka, horko těžko jsme dávali do kupy 11 lidí. Tady je přehled, jak moc se sestava lišila od ideální sestavy. Já bych tu ideální sestavu viděl takto:

Mach - Zvolánek, Dubský, Novotný, Tvrdík - Barák, Čejka, Pavlík P., Zadina - Háněl, Marinec (Wasserbauer, Pavlík M., Šrámek)

Je to samozřejmě pouze můj názor a všichni ostatní (a především trenér) to můžete vidět jinak. Pravda je, že jsme se v ideální sestavě letos ještě nesešli. Ale chci poukázat na to, jak byla ta sestava rozdílná v zápase se Světlou:

Mach - Běloušek, Dubský, Čermák, Tvrdík - Pochop, Čejka, Pavlík P., Pavlík M., Wasserbauer, Lacina

Vidíte tedy, že se lišila v celých šesti jménech. Dva obránci, záložníci a dokonce i oba útočníci chyběli. Navíc další útočníci, kteří za nás již nastoupili (Matějka a Dočekal) také chyběli. A tak hrál v útoku záložník Wasserbauer a předstoper béčka Lacina.

Další zajímavý fakt je věkový průměr. Naše ideální sestava má věkový průměr 29!!!! let. A sestava, co hrála poslední zápas měla dokonce 32 let. Tyto čísla jsou poměrně alarmující. Ale bohužel, když není kde brát...


Bimbo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Bukys

Bimbo, 26. 5. 2009 14:39

Však pojď hrát, nějakej obránce by se nám hodil. Neboj, rumu je dost :D

Keřkov

BuKyS, 26. 5. 2009 14:37

Vyčichliny :D