Jdi na obsah Jdi na menu
 


přáteská utkání

6. 8. 2009

Sobota 1.8.

Keřkov B - stará garda Velká Losenice 2:1 (1:1)

     Na utkání jsme horko těžko dali do kupy 11 lidí a nebýt golmana Janči, který naštěstí si do té brány stoupl, tak bychom určitě nevyhráli. Překonat ho se povedlo pouze našemu Honzovi Jeřábkovi, který mu tečoval střelu do protipohybu.

Sestava: Janča - Jeřábek J., Čermák V., Lacina, Běloušek A. - Voda, Zvolánek, Čejka K., Jeřábek V. - Háněl, Musil M. ml. (Čermák M.)

 

Neděle 2. 8.

Vepřová - Keřkov 1:1 (0:1)

     Toto utkání výsledkově rozhodlo neproměňování šancí z naší strany. Především Wasserbauer měl sám alespoň čtyři vyložené stoprocentní šance, ale proměnit dokázal jedinou. Bylo na nás ve druhém poločase dost vidět, že jsme k utkání neměli potřebnou motivaci a někteří (ne všichni, já určitě mezi nimi) ze sebe nevydali 100 %.

Sestava: Běloušek A. - Háněl, Dubský, Zvolánek, Lacina - Šrámek P., Pavlík P., Pavlík M., Zadina - Marinec, Wasserbauer

 

Úterý 4. 8.

Keřkov - Přibyslav 1:4 (1:1)

     Původně jsme místo tréninku měli hrát s Velkou Losenicí, ale tento zápas se zrušil a tak jsme narychlo domluvili Přibyslav, která si také přijela zahrát místo tréninku. Konečně jsme hráli opravdu naplno a na celém týmu,  i když v něm bylo dosti "béčkařů", bylo vidět, že se opravdu snaží. Fotbalově však na tom samozřejmě byla o mnoho lépe Přibyslav a zaslouženě vyhrála. Jediný náš úspěch zaznamenal Čejka. Z mého pohledu bych byl s tímto jediným utkáním z těch tří spokojen.

Sestava: Dubský R. - Běloušek A., Dubský M., Zvolánek, Zadina - Šrámek Z., Pavlík P., Pavlík M., Šrámek P., Marinec - Wasserbauer (Jeřábek J., Jeřábek V., Čejka, Lacina)

 

Hodně mě štve, že ani na jeden zápas nepřišel ani jeden golman z dvojice Mach, Štědrý, kteří mají chytat soutěžní zápasy. Ty se konají už tento víkend a zatím ještě neměl ani jeden z nich v rukou balon. Také "posily" Mach Petr s Močubou, které jsme přemluvili z Přibyslavi nechodí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář