Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor sám se sebou 2

19. 7. 2009

Nazdar Bimbo, tak jak ti je? Ruka už tě nebolí??

Ahoj Bimbo, ahoj všichni čtenáři. Ruka mě čoveče pořád bolí. Musim i pořád hrát s ortézou. Příští tejden jedu s tvym fotrem zase na střechu, tak zas očekávám sádru.

Naposledy když jsme spolu mluvili, tak jste ještě živili šanci na záchranu. Co ty říkáš na to, že se spadlo??

Mě to nějak nevadí. Pro mě se změní jenom to, že budeme mít jiné soupeře. A pevně věřím, že budem dělat body a hrát na špici. Alespoň začnou zase chodit fanoušci.

Jsou nějaké změny v kádru do nové sezony??

No tak máme nějaký nový posily z Přibyslavi a to Patrika Močubu, kterej když bude mít chuť a bude chodit, tak si myslim posila bude a pak ještě Petra Macha, což je taky kvalitní hráč. Toho ale ještě musíme dotáhnout, protože Přibyslav se zatím zdráhá ho pustit. Ale měli by, když k nim od nás jdou Michal Novotný s Pavlem Čejkou. 

A co příprava?? Chodí lidi??

Příprava minulý týden začala a s účastí je to bída. Trénuje se myslim si celkem kvalitně, takže by si ty lidi mohli najít čas. Já jsem sem na stránky hodil účast na trénincíh, vlevo v menu to najdeš.

A jo, vidíš to. To sem si ani nevšiml. Taky jste měli ten turnaj, jak ten proběhl?

Hele Bimbo, ten byl naprosto v pohodě. Zatím nebyl nikdo, kdo by si stěžoval. Samozřejmě nějaké detaily se pro příště musí vylepšit. Ale určitě to příští rok udělám lepší, už mám v hlavě nějaké plány. I se něco vydělalo na fotbal, což je dobře, protože peníze nám tu opravdu chybí.

Tak ještě, že jsi měl takový dobrý nápad. Už mě na tebe žádný otázky nenapadaj. Jo a jenom sem ti chtěl říct, že bys mohl trošku zhubnout, neuškodilo by ti to :-D

No to ty bys mohl taky ale.

Děkuji za rozhovor, přeju hodně štěstí do nové sezony.

Díky.

 

Rozhovor sám se sebou 1

 


 

Bimbo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář