Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor sám se sebou volume3

8. 8. 2014

 

Nazdar frajere, rád tě zase vidím u nás na stránkách. Jaktože jsi byl tak dlouho mimo?

 

Díky, je hezké se po nějakých třech nebo čtyřech letech vrátit zpátky.

Byl jsem tak dlouho mimo, protože mi na psaní příspěvků sem jednoduše nezbýval čas. Znáš to, přítelkyně ti furt nadává, že seš jenom na hřišti, tak když pak viděla, že ještě do toho dělám tuhle profi novinařinu a zadarmo, tak se jí to vůbec nelíbilo... Do toho jsem dodělával školu, chodil do práce a celkově toho bylo nějak moc. Bohužel jsem to musel pustit. Nyní se chci k psaní článků a reportů vrátit.

Akorát dnes již ty stránky vůbec nepoznávám.

 

Jakto, co se stalo?

 

Chtěl jsem ty stránky nějakým způsobem zachovat a tak jsem je svěřil Ríšovi Wagnerovi. Bohužel mi to tu celý akorát slušně řečeno roz**dal a skutek nikde. Dokonce se i úplně ztratily staré články ze zápasů, no ještě mi to dá než si opět získám ten obrovský počet čtenářů co jsem měl předtím, což byla čtivost zhruba několik desítek tisíc u každého zápasového článku.

 

Jestli ty mě tak trochu nevodíš za nos, budu to radši brát s nadsázkou ty tvoje čísla.

Přejdeme teď ke sportovní věci, jak vidíš momentální mančaft, který v Keřkově je?

 

Musím říct, že 2. místo, které se v poslední sezoně podařilo ukopat, byl velmi nečekaný úspěch i pro mě. Důvod toho, proč jsme takto skončili je určitě v dobré obraně, vždyť jsme obdrželi nejméně branek z celé soutěže.

 

V čem tkví ta zlepšená defenziva?

 

Jednoznačně za to jsou zodpovědní především dva hráči - kapitán Petr Pavlík, který se přesunul ze středu zálohy trochu dozaději, na předstopera. A pak také golman Martin Matějka, který obranu perfektně diriguje a zároveň dokáže vytasit výborné zákroky vždy když to je potřeba.

Díky tomu, že nám Matějku zapůjčila Přibyslav na roční hostování i pro letošní sezonu a také tomu, že jsme získali z Polné posilu Honzu Půžu, tak můžeme být optimisté.

 

A jak velký optimista jsi ty? Myslíš po druhém místě i na postup?

 

Tak logické by to bylo, nesmíme však ale zapomenout, že to loňské druhé místo bylo celkem i dílem náhody. Krom Jeníkova nebyl v soutěži nikdo, kdo by dokázal udržet nějakou konstantní výkonnost, 44 bodů většinou na druhé místo nestačí.

Nicméně si myslím, že ta současná generace, která v Keřkově je, by si ještě jednou zasloužila ten okresní přebor zahrát. Nevím však, zda to bude v našich silách, týmy jako Dolní Město, Česká Bělá, Leština B, Lípa B nebo Sobíňov budou určitě hodně silné.

 

A jak to vypadá s béčkem?

 

Tak béčko potěšilo, že asi po dvou letech, kdy bylo vždy poslední, se v právě skončené sezoně  umístilo na třetím místě od konce, navíc jsme sehnali do béčka tři mladý nový kluky, tak doufám, že budou chodit a i ta úroveň se zvedne.

 

Díky ti za vyčerpávající odpovědi, nezbývá než popřád do sezony hodně štěstí a také aby si našli lidi cestu na vaše stránky.

 

Taky díky, určitě ho budeme potřebovat. Jak nás znám, tak každý mluví o postupu a nakonec se bude hrát o záchranu...

 

Rozhovor sám se sebou 2


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Straits - Taylor & Francis Online

Aalabledia, 28. 7. 2018 10:35

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-journalier/