Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor sám se sebou

5. 5. 2009
Ahoj Bimbo, co se Ti stalo, proč nehraješ poslední zápasy??

"Ahoj všichni, ahoj Bimbo i tobě. To sem byl takhle v Brodě na brigádě asi tři týdny. Dělali sme střechu, mimojiné i se starym Bimbem. No a poslední den brigády se mi povedlo z tý střechy spadnout a zlomil sem si nešťastně ruku v zápěstí."

To jsi byl vožralej ne?? A jak dlouho to budeš mít??

"Nebudeš tomu věřit, ale nebyl. Absolutně střízlivej. Ten den sem i řídil. Kdybych byl vožralej, tak se mi to nikdy nestane. Víš jak, ožralým se nikdy nic nestane. Budu to mít myslim si ještě tak minimálně měsíc, možná si letos už nezahraju."

To je blbý, v sestavě hodně chybíš...Myslíš, že má Keřkov ještě na to, aby se zachránil??

"Tak ono možná by na to bylo, ale hlavně by museli přijít góly. My prostě nedokážeme dát gól. O tom to všechno je. Jinak hrajeme vyrovnané partie prakticky se všemi. Většinou nám teda na konci dojdou síly, ale takových 70 minut vydržíme hrát s každym, jenom prostě nějaký šance, který určitě jsou, musíme proměnit. Hlavně si nejsem jistý, jestli by to mělo cenu ten okres hrát příští rok znovu, protože nic nenasvědčuje tomu, že by to bylo jiné, pokud by se to udrželo. "

Na závěr Bimbo ještě jedna otázka: Kdo je podle tebe nejlepší hráč Keřkova??

"Tak já si myslim Bimbo, že to seš určitě ty!!"

Já si zase myslel, že to jsi ty. No každopádně přeju brzké uzdravení a hodně zdaru do další fotbalové kariéry.


Bimbo
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to návštěva

Bimbo, 25. 5. 2009 22:28

Odkazy na ostatní týmy sem asi nahážu ale diskusní fórum je podle mě zbytečný. Jednak by nemohlo být na těchto stránkách, protože to jsou estranky a musel bych to někam přesměrovat a stejnak sem nikdo moc nechodí a ani komentáře nepíše...možná zkusim questbook, ale nevim jestli to bude mít význam.

:-)

návštěva, 19. 5. 2009 10:02

dobrej rozhovor, docela jsem se pobavil :-D..jinak, nechtělo by to tu založit diskuzní fórum? a naházet odkazy na ostatní týmy z okolí?(vepřová, h borová, ransko apod.)

to víš

Bimbo, 7. 5. 2009 17:11

Už se mi nechtělo bejt v celym okrese pro ostudu a rozdávat všem body, tak sem si koupil sádru, namíchal si trošku a obalil ruku. Aspoň to teď můžu sledovat ze střídačky s půlitříkem v ruce...A v tom půlitříku je asi víš co :-D

Bimbo simulant

Smejky, 7. 5. 2009 17:03

No to rači ne! ty si s nima pořadíš sám:-D já si stejně myslím že jen simuluješ a nic s tou rukou nemáš! nechce se ti makat tak ti to hodil Bimbo st. do sádry!!

tak jako vo tom žádná

Bimbo, 7. 5. 2009 16:56

Myslim, že to zapijem eště dřív než mi to sundaj. A jako na kulích se taky furt drbu, jenom u toho nestojim na hřišti :-D Můžeš mi s tim klidně pomoct.

Bimbo seš bejk

Smejky, 7. 5. 2009 16:52

Bimbo je opravdu škoda že nemůžeš hrát! docela mi chybí to tvoje postávání na půlce a drbání na kulích:-D až to sundáš tak to oslavíme a pořádně se zlijem!!