Jdi na obsah Jdi na menu
 


shrnutí první poloviny jarní části

12. 5. 2011

     Předem se omlouvám, že jste tu poslední dobou nenašli nic nového. Tak nějak nebyla chuť, nálada ani čas. Odteď se budu snažit vrátit reporty, minimálně alespoň áčka. Nový web zatím odsunuju, možná jsem přecenil své síly (a opět hlavně svojí chuť).

 

prozatimní zápasy áčka:

Šmolovy - Keřkov 1:0 (0:0)

     Soupeř byl lepší, měl více ze hry i více vyložených šancí. Asi zasloužený výsledek.

Keřkov - Víska 1:1 (1:1)

     Neskutečně impotentní hra, kdy jsme Vísku skoro nepustili na naší půlku přinesla s téměř jistě padajícím týmem pouze bod. Ohromná škoda a můžeme tohoto zápasu ještě litovat.

Habry B - Keřkov 0:0 (0:0)

     Celkem vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Slušela by možná více remíza 2:2, ale dělba bodů zasloužená. Zápas jsme dohrávali v devíti po dvou červených.

Velká Losenice - Keřkov 2:0

     Od tohoto zápasu se z nás stal jeden velký lazaret. Kvůli dvoum zraněním jsme do druhé půle nastoupili už v desíti (bylo nás pouze 12) a ještě k tomu pak dostali červenou. Opět jsme hráli v devíti, takže když si to tak sečtete, nic jiného než prohra nás asi potkat nemohlo. Asi kdyby Háněl za stavu 1:0 vyrovnal střelou do prázdné brány, nemuseli bychom prohrát. Další škoda.

Keřkov - Tis B 2:1 (1:1)

     Vydřené vítězství. Díky bohu za něj. Řekl bych vyrovnaný zápas, který jsme vyhráli díky brankám Háněla a nádherné střele střídajícího Pospíchala.

Pohled B - Keřkov 5:2 (3:0)

     V tomto zápase hrálo pomalu víc béčko než áčko. A na výsledku se to projevilo. Pokus s Kraťasem do brány nevyšel. Dva góly dal Pospíchal. ale už za rozhodnutého stavu.

Keřkov - Věžnice B 1:2 (0:2)

     V tomto zápase jsme byli jednoznačně lepší, o tom není pochyb. Holt bohužel nedáme gól. A dostali jsme hodně hloupé góly.  Nejdříve Marincovi, který se opět postavil statečně do brány, proklouzlo lehké nahození na bránu a poté jsme dostali gól z jasného ofsajdu. Bohužel náš pomezní Lacina se bál zvednout praporek. Snižoval Čejka z penalty.

 

výsledky béčka:

Keřkov B - Maleč 0:5 (0:4)

Keřkov B - Havlíčkova Borová B 0:5 (0:2)

Úsobí - Keřkov B 3:0 (3:0)

Keřkov B - Česká Bělá 3:6 (3:5)

Vepřová - Keřkov B 4:0 (1:0)

Mám k tomu snad něco dodávat? Já myslím, že není potřeba.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář