Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havlíčkova Borová, neděle dopoledne, 9.5.2010

V neděli dopoledne se za nádherného počasí utkaly rezervní týmy domácí Havlíčkovy Borové a hostujícího Keřkova. Jednalo se o 6 vzájemný zápas od založení borovského béčka. A byl to zápas nejvyrovnanější. DOMA: 1-3,0-2,1-3   VENKU: 0-3,1-4

 

 

Celé utkání bylo plné nepřesností na obou stranách. Většinu hrací doby se hrálo mezi oběma šestnáctkami když se ani jednomu týmu nedařilo realizovat kvalitní finální nahrávku do vyložené šance.

Do branky se místo tradičního brankáře Janči, který chyběl, musel postavit obránce Lacina a podal velmi dobrý výkon.

 

První vzruch přinesla 20. minuta. Dlouhý nákop domácího obránce na útočníka a v té době poslední muž Běloušek si neporozuměl s brankářem Lacinou a jeho nepovedený odkop skončil v síti u levé tyčky hostující branky - 1:0.

Domácí se spoléhaly na rychlé protiútoky, které tahaly přes svého velmi rychlého, ale zbrklého útočníka. Ve 30. minutě se rozvíjela velmi zajímavá brejková situace hostujícího týmu v podání Tomáše Štědrého, kterému bohužel v rozhodné chvíli míč utekl do zázemí. Po rychlém vhození domácích přišel opět stereotypní nákop na jejich rychlonožku, které u postranní čáry vykoupal vlastním gólem rozhozeného Bělouška a předložil svému útočnému kolegovi míč na malou bednu, kde pro něj nebyl problém zakončit - 2:0.

Ve 35. minutě mohli keřkovští odpovědět po stoprocentní šanci V. Čermáka, který po skvěle zahraném trestném kopu z pravé strany hlavičkoval v malé bedně těsně nad brankovou konstrukci.

Ve 39. minutě předvedl skvělý zákrok hostující brankář Lacina, kdy se na rohu velké bedny pěkně uvolnil přes obránce domácí útočník a tvrdě vystřelil a Lacina vyrazil na roh.

Ve 42. minutě rozehráli hostující hráči krásný fotbalový kolotoč ve vápně Borové a po trestném kopu a dvou následných rozích Tomáše Štědrého odčinil Čermák svou první neproměněnou šanci a nohou z malé bedny se již nemýlil. Vzápětí z protiútoku ve velké šanci domácí střílí vedle branky.

52. minuta: střídání hosté Běloušek x Pavlík

60. minuta: střídání hosté Čepl x Čermák

Po snížení hostů kvalita hry opadla nebezpečné byly jen 2 hlavičky domácích z prostoru penalty, ale obě nepřesné.

V 76. minutě předvedl Lacina opět výborný reflexivní zákrok, kdy vyrazil míč, který na nej vypálil domácí hráč z malé bedny. Naštěstí ho trefil :o)

V 82. minutě byli hosté nejblíže k vyrovnání. Po rohu Štědrého na malém vápně Šrámek míč netrefil a gólovou hlavičku Čermáka brankář se štěstím vyrazil a hned z protiútoku drží šance na vyrovnání opět Lacina kdy vyrazil tvrdou střelu doprostřed branky.

Poslední výrazná šance přišla opět po hlavně borovských v 88. minutě. Z penalty mířil domácí hráč mimo.

9. 5. 2010      havlíčkova borová „b“  KEŘKOV „B“ 2-1 (2-1)
 - branky: Čermák V.     
Sestava:

Lacina V. – Běloušek V.(Pavlík P.), Tvrdík Z., Čermák V., Čermák M. –

Pavlík M., Šrámek Z., Voda J., Čepl J. – Čepl O.(Čermák P.), Štědrý T.

postavení v tabulce: 13.
Ostatní zápasy kola:
Česká Bělá - Šmolovy „B“ 2:2, Herálec „B“ - Rozsochatec „B“ 2:1, Vepřová - Maleč 2:1,
Štoky „B“ - Pohled „B“ 0:0, Mírovka „B“ - Úsobí 3:1; volno: Dlouhá Ves „B“

 


GMZ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář