Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Když nebudu počítat kontumační výhru s Kamennou Lhotou, tak jsme už pošesté nevyhráli. A z toho bylo hned pět!! porážek. Bohužel konec sezóny nám orámovala zranění důležitých hráčů. Hned první velká šance zápasu skončila brankou. Tak jako v posledních dvou zápasech jsme se dostali do vedení a neudrželi ho. Šrámek na hranici vápna dostal dobrou přihrávku za obránce a z první levou trefil k tyči. Rana sice ne příliš prudká, ale přesná. Velkou smůlu při pokusu o zvýšení na dvougólový náskok jsem měl já po střele hlavou. Barák z přímého kopu nacentroval přesně a střela mířila snad pouze o nějakých deset centimetrů vedle tyče.

     Bohužel jsme takto půlku nedohráli a vyrovnání přišlo pět minut před přestávkou. Rychlou akci po ztrátě našeho balonu vyřešil Šlapanov velmi dobře. Kombinací se hosté dostali přes naší levou stranu až k blízkosti Macha. Ze strany přišla přesná nahrávka do středu, kde nestál nikdo krom hostujícího záložníka, já už se s ním bohužel vrátit nestihl. Vedení Šlapanova přišlo po čtvrthodině druhé půle a bylo podobné vyrovnání. Přes Bělouška přišel přesný centr, na který Zadina nedoskočil, zato úzočník stojící za ním ano. Přesnou hlavou strhnul vedení na stranu hostů.

     O utkání rozhodla zhruba 70. minuta, kdy jsem se po standardní situaci, kterou do vápna vrátil Háněl, ocitnul v obrovské šanci. Tváří v tvář brankářovi jsem ho však pouze trefil, a od něho se střela odrazila do tyče. Z následného protiútoku se k balonu dostal pravý obránce hostí a snad z pětatřiceti metrů napřáhl ke střele, která zapadla dokonale do šibenice. Od tohoto stavu jsme hru otevřeli a snažili se za každou cenu vyrovnat. Šlapanov tedy měl na konci pár šancí, ale zlikvidoval je Mach. Na 2:3 jsme snížili až v 89. minutě, kdy Dubský tečoval před brankářem centr Wasserabauera. Na víc jsme se bohužel už nezmohli. Dnes opravdu rozhodlo pravidlo nedáš dostaneš a tak byl Šlapanov šťastnějším týmem.

 

Sestava: Mach - Zadina (Lacina), Dubský, Zvolánek, Běloušek (Janča) - Barák, Pavlík P., Pavlík M., Šrámek - Wasserbauer, Háněl


Bimbo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář