Jdi na obsah Jdi na menu
 


      Ačkoliv jsme první půli prohráli 2:0, tak od ještě horšího výsledku nás podržel Janča, který předvedl minimálně tři skvělé zákroky. Naše naděje nad vodou ale držel pouze do 30. minuty, kdy utekl hostující hráč po lajně a střelou k tyči nedal Jančovi šanci. Druhý gól padl prakticky stejně, pouze z druhé strany. Za stavu 0:2 mohl něco s výsledkem udělat Čejka, který se uvolnil na středu hřiště a za vápnem se mu podařilo dobře vystřelit. Bohužel se míč zastavil na tyči hostující branky. Pokud by šla střela 5 centimetrů doprava, skončila by v síti.

     Druhý poločas byl podobný. Po celý průběh v něm byli lepší hráči Herálecké rezervy. Třetí branku přidali zhruba po čtvrthodině hry. Hostující hráč nám utekl přes půlku hřiště a nikdo z našich jej už nezastavil. Janča s tím opět nemohl moc dělat. My jsme v posledních minutách měli docela tlak, hlavně po sérii rohů a přímých kopů, ale nikdo, ani Víťa Čermáků míč do brány dopravit nedokázal.

     Rozdíl v kvalitě byl jednoznačný a Herálec vyhrál zaslouženě. Podle slov kapitána Bělouška to byl pro nás ještě milosrdný výsledek.

 

Sestava: Janča - Voda, Čermák, Lacina, Běloušek - Pochop, Tvrdík, Matějka (Pavlík M.), Štědrý - Čepl J. (Čepl O.), Čejka K.


Bimbo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář