Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Snad ani nemá moc cenu k tomuto zápasu něco psát. Přečtěte si články ze zápasů proti týmům Habry B a Pohled B. A zjistíte, jak vypadal zápas, akorát, že tentokráte jsme nezískali ani bod. Určitě jsme byli po celý zápas lepší, ale bohužel jsme nic neproměnili. Své šance za celý zápas zahodili Pospíchal, Čejka, Musil, Zadina a já. Alespoň takové tři čtyři byly stoprocentní gólové. V prvním poločase jsme měli větší převahu, než v tom druhém, velmi aktivní v něm byl hlavně Pospíchal, který svou rychlostí a bojovností dělal těžkopádným obráncům domácích velké starosti. Ale většinou když měl střílet, tak přihrával, když měl přihrávat, tak naopak střílel.

     A tak rozhodla zhruba taková 60. minuta, kdy jsme nedokázali odvrátit centr ze strany a nekrytý hráč na malém vápně trefil odkrytou část Uhlířovi branky. Od této chvíle se Nová Ves zatáhla ještě víc a jejich obranní hráči se vyrovnali na velké vápno. Neměli jsme tak kudy se dostat do brankové příležitosti.

     Zda je výsledek zasloužený, těžko říct. Za předvedený výkon si domácí tři body nezasloužili, ale na druhou stranu vstřelili z nějakých dvou pološancí jednu branku a my z miliardy šancí nevytěžili nic. Takže si za to můžeme pouze a jen sami. Snaha nám sice nechybí, spíš ale klid a rozvaha v zakončení. Střela dne ani hvězda zápasu dnes nebude, nevím, komu bych to měl dát.

 

Sestava: Uhlíř - Dobrovolný, Dubský, Zvolánek, Zadina - Musil, Pavlík P., Čejka, Pavlík M. - Háněl, Pospíchal


Bimbo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář